Magazín pro muže

Sport, výživa, technika, styl, auto moto

B.B. King je na cestě do Prahy!

Autor admin • Jul 21st, 2009 • Rubrika: Styl

Praha (Pressweb) - B.B. King je momentálně ve svém autobusu na cestě ze švýcarského Montreux, kde se účastnil, jako jedna z největších hvězd, známého jazzového festivalu „Montreux Jazz Festival“.

Prahu na seznam evropské části svého turné vybral ze všech metropolí osobně. Praha, jak se nechal slyšet, je podle něj jedno z nejkrásnějších měst na světě, proto také hodlá v Praze zůstat déle, než je u něj zvykem. Přijíždí v úterý večer a odjezd je naplánován až na čtvrtek. Ubytován bude v jednom z nejluxusnějších hotelů v centru Prahy.

Hotel je poctěn jeho návštěvou a pečlivě vybírá ty nejlepší restaurace a místa, která v Praze musí vidět. Kam se vydá na prohlídku města si pak zvolí sám. Několikrát ho již ochutnal, ale přesto se teší na české pivo. Do šatny v Tesla Aréně si však objednává chlazená francouzská vína – Chardonnay, Merlot nebo Glenlivet, skotskou whiskey. BB King si hlídá zdravý životní styl a před koncertem nepije a dopřává si lehká jídla. V Praze mu bude v den koncertu připraven čerstvý losos se zeleninou. Po městě ho bude vozit Audi A8 Long, v provedení Exclusive.

B.B. King je považován za nejlepšího kytaristu všech dob a více než půl století definuje blues celosvětovému publiku. Jeho technika hry na kytaru je velice komplikovaná a je modelem pro tisíce hráču na kytaru včetně Erica Claptona nebo Jima Hendrixe.

B.B. King vydal více než 50 alb a v Praze nám představí své nejnovější. Vystoupí 15. července 2009 v Tesla Aréně na pražském Výstavišti.

Makroconcert přidává vstupenky v 1. kategorii k sezení na ploše.
Vstupenky na koncert jsou v prodeji v ticketpro.cz, ticketportal.cz, ticket-art.cz
Více info na Makroconcert.cz

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku