Magazín pro muže

Sport, výživa, technika, styl, auto moto

Bolest nohou v klidu

Autor admin • Nov 28th, 2013 • Rubrika: Uncategorized

Bolest nohou v klidu nás vždy vystraší. Bolení nohou se může objevit z různých příčin. Povíme si alespoň z některých možných příčin.

Bolest nohou v klidu: velmi nepříjemné

Bolest nohou v klidu je bolest nohou, která se objevuje i ve chvílích kdy jsme úplně v klidu. Nejedná se tedy o bolesti nohou při námaze, v tomto případě jde o bolesti nohou v naprostém klidu. Bolest nohou se může objevovat jak u dospělých lidí, tak také u dětí. Trápí jak ženy, tak také muže. Častější je bolest nohou u seniorů.

Úrazy a dopravní nehody

Bolest nohou v klidu může být vyvolaná následky předchozího úrazu. Často se může jednat o dopravní nehodu nebo o sražení automobilem. V těchto případech se může jednat o velmi silné bolesti. Vždy je také důležité, aby byla správným způsobem prováděna rehabilitace, aby byly nohy opět zcela v pořádku.

Přetížení nohou

Někdy se může bolest nohou objevit z důvodu velkého přetížení nohou. Viníkem může být namáhavé fyzické zaměstnání nebo nadměrné posilování nohou. Typické například u lidí, kteří se ženou za tvorbou svalové hmoty. V těchto případech pomáhá odpočinek a regenerace. Bolení nohou po zregenerování nohou ustane.

Bolesti nohou cévního původu

Bolesti nohou mohou být také cevního původu. Častým viníkem je cukrovka neboli diabetes melitus. Dochází totiž k poškozování cév a to pak může vyvolávat cévní bolesti nohou. Objevují se také další příznaky cukrovky. Důležité je najet na cukrovkovou dietu. A užívat léky od lékaře.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku