Magazín pro muže

Sport, výživa, technika, styl, auto moto

Čím to, že mužské vlasy působí tak plně a hustě?

Autor admin • Mar 14th, 2011 • Rubrika: Styl

Šampon pro muže Head & Shoulders Anti Hair Fall proti vypadávání vlasů způsobenému lámavostí byl speciálně vyvinut, aby pomohl mužům s tendencí k tvorbě lupů, kteří zároveň často myslí na jiné věci, nežli je péče o vlasy. Existuje několik důvodů, které u mužů způsobují řídnutí a vypadávání vlasů, na které nemají vliv kosmetické přípravky. Nicméně existují určité faktory, jež můžeme ovlivnit tak, aby vlasy působily a cítily se plnější a silnější. Krátké vlasy vyžadují určitý druh péče, která je však odlišná od péče pro dlouhé vlasy. Kratší kadeře například rychleji působí mastným dojmem, což je způsobeno tím, jak se kožní maz, produkovaný pokožkou hlavy, dostává rychleji ke konci vlasového vlákna. Ve skutečnosti kratší vlasy vypadají mastně, tenčeji a méně zdravě, než tomu ve skutečnosti je, když jim není věnována dostatečná péče – zvláště pokud se jedná o vlasy jemné a tenké. To může přispět k celkově méně zdravému a atraktivnímu vzhledu. I krátké vlasy potřebují výhody péče šité na míru, které by je chránily proti škodlivým faktorům, jako je škrábání, které může způsobit, že jsou vlasy ještě více namáhané.

Vědci týmu Head&Shoulders zjistili, že škrábání může mít dopad na sílu vlasového vlákna a může vést až k jeho zlomení. Šampon Head & Shoulders Anti Hair Fall proti vypadávání vlasů způsobenému lámavostí se svojí účinnou technologií ActiZinc pomáhá úspěšně redukovat tvorbu lupů a zklidňuje svědivost pokožky, čímž až o 95 % omezuje padání vlasů v důsledku jejich lámavosti*. Chrání před poškozením souvisejícím s tvorbou lupů i před lámavostí a udržuje pocit pevných a zdravě vypadajících vlasů. Výsledkem je, že šampon Head & Shoulders proti vypadávání a lámavosti vlasů poskytuje jednoduché a efektivní řešení, které pomáhá bojovat proti klíčovým faktorům, které přispívají ke snížení kvality vlasů mužů a mají dopad na jejich vzhled. Kromě vynikajícího přínosu péče o pokožku hlavy při pravidelném používání šamponu Head & Shoulders zajišťuje aktivní složka Pyriothione Zinc (PTZ) až téměř 100 % vlasů bez viditelných lupů a má příjemnou pánskou vůni.

Nová limitovaná edice šamponu Head & Shoulders proti vypadávání vlasů způsobenému lámavostí pro muže a pro ženy je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 74,90 Kč (200 ml) a 119 Kč (400 ml). Prodejní ceny se mohou lišit.

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku