Magazín pro muže

Sport, výživa, technika, styl, auto moto

Co si vzít sebou do posilovny

Autor admin • Sep 14th, 2013 • Rubrika: Sport a Fitness

Připravily jsme pro vás seznam věci, na které by jste určitě neměli zapomínat při vaši návštěvě v posilovně. Překládáme vám tedy souhrn základních i méně základních pomůcek do posilovny.

Seznam věcí do posilovny

Rukavice do posilovny
Jestli s posilovnou teprve začínáte, tak bych vám určitě doporučil si koupit nějaké tréninkové rukavice do posilovny. Ochranní především vaše ruce před mozoly a hlavně máte díky rukavicím také pevnější stisk činky. Nevyklouzne vám tak lehce z ruky. Na trhu je v dnešní době nepřeberný výběr rukavic. Na začátku si stačí koupit nějaké základní. Ale dejte si určitě pozor na správnou velikost rukavic !

Ručník
Další věcí na kterou by jste určitě neměli zapomenout je ručník.( nebo spíše ručníky). Jeden ručník použijete, že jsi ho vždy při cviku dáte pod sebe, aby po vás nezůstával na lavičce pot. Jak by bylo vám kdybyste měli cvičit na propocené lavičce? Další ručník se vám poté bude hodit do sprchy. Není nic příjemnějšího než sprcha po tréninku.

Boty do posilovny
Boty by jste si měli vybrat nějaké kvalitní, měli by být hlavně pevné a z odolného materiálu. Stále někdy v posilovnách vidíte, jak někdo cvičíte v pantoflích. To je ale velmi nebezpečné, můžete snáze zakopnout a také když vám spadne činka na holou nohu tak to bolí o hodně víc.

MP3 přehrávač
Jestli nechcete poslochat v posilovně rádio, tak si určitě sebou vemte MP3 přehrávač, do kterého si nahrajte oblíbené písničky, které vás dokáží během tréninku správně nabudit a povzbudit. Doporučuji skupiny Rammstein, Scouter atd. Určitě máte své oblíbené!

Láhev s pitím
Pití během tréninku je podle mě velmi důležité, nezpomeňte si proto vzít láhev s pitím. Nebo si kupte nějaké pití až na baru. Některé posilovny dokonce zakazují svým zakazníkům nosit vlastní pití! S tím já naprosto nesouhlasím. Ale v dobrých posilovnách tento nesmyslný zákaz neplatí!!

Štítky: , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

One Response »

  1. Ta skupina Scouter neni nikde k sehnání :-/

Komentáře k článku