Magazín pro muže

Sport, výživa, technika, styl, auto moto

Dieta při zdravotních problémech

Autor admin • Mar 31st, 2012 • Rubrika: Uncategorized

Někteří lidé musí držet diety ne kvůli redukci přebytečných kilogramů, ale kvůli tomu, že mají nějaký zdravotní problém, který lze efektivně řešit správnou dietou.

Správná výživa léčí

Při rozvoji většiny nemocí hraje velkou roli špatná dlouhodobá strava. Typickým příkladem může být třeba cukrovka. Cukrovkou trpí stále více lidí a stala se doslova civilizační nemocí. Cukrovku druhé typu mají stále mladší a mladší lidé. Je to hlavně tím, že dnešní strava pro lidi je doslova katastrofální. Lidé se vůbec nezajímají o to co vlastně jedí.

Problematický žlučník

Pokud mají lidé problémy se žlučníkem, tak se jim velmi často tvoří různé velké žlučníkové kameny. Pokud máte problémy se žlučníkem, tak by se pro vás měla stát doslova zákonem žlučníková dieta, jinak se problému se žlučníkem prostě nezbavíte. Není možné spoléhat pouze na chemické léky.

Problémy s játry

Problémy s játry mají především lidé, kteří pili dlouhodobě nadměrné množství alkoholu a jejich játra už to prostě nemohly vydržet. Při problémech se játry je velmi důležitá šetřící jaterní dieta, která šetří vaše játra před další zátěží. Je třeba jíst potraviny v základní úpravě, bez různých umělých barviv a chemikálii.

Stravování podle krevních skupin

V poslední době si získala docela velkou popularitu tzv. dieta podle krevních skupin, kdy se má jíst podle toho jakou máte krevní skupinu. Podle této diety, se má každá krevní skupiny stravovat trošku jiným způsobem. Na tuto dietu jsou různé názory a docela se liší. Pište dolů do komentářů názory na tuto dietu.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku