Magazín pro muže

Sport, výživa, technika, styl, auto moto

Jak kupovat ojetý vůz

Autor admin • Jan 21st, 2014 • Rubrika: Uncategorized

Rozhodli jste se pro koupi ojetého vozu a hledáte informace, které by vám pomohli koupit si vůz podle vašich představ? Dejme si několik tipů.

Nákup ojetých vozů

Ojeté vozy jsou oblíbené pro svou nižší cenu. Ovšem abyste byli s nákupem skutečně spokojeni, je třeba auto pečlivě vybírat a snažit se předejít všem možným rizikům. Předtím, než se pustíte do hledání vhodného auta pro vás, promyslete si parametry, které jsou pro vás podstatné.

Auto

Auto

Důležité je také, kde auto kupujete. Vždy si zjistěte co nejvíce o prodejci. Dobré je podívat se i na jeho reference. Auto můžete koupit v autobazaru, ale i prostřednictvím soukromých či komerčních inzerátů v novinách a na internetu.

Při prohlídce ojetého vozu, o který máte zájem, se všímejte detailů a ptejte se na ně. Určitě by vás mělo zajímat, zda byl vůz bouraný a jestli existují záznamy o nehodě.

Lidí se při kupování ojetého auta často rozhodují podle počtu najetých kilometrů. Je to dobrý ukazatel, ale mějte na paměti, že o skutečném stavu vozidla vypovídat nemusí. Mnohé vám o automobilu napoví zkušební jízda.

Pokud autům nerozumíte vůbec, vezměte na prohlídku vozidla automechanika nebo alespoň někoho, kdo autům alespoň trochu rozumí.

Oblíbené ojeté vozy

A jaký konkrétní ojetý vůz si koupit? To už samozřejmě záleží jen na vašich potřebách, vkusu a finančních možnostech. Oblíbené jsou užitkové vozy Volkswagen - Amarok, Caddy, California, Caravelle, Crafter či Transporter.

Hledáte-li větší automobil s dostatečným nákladovým prostorem, mohl by vás zaujmout vůz Škoda Praktik. Vyniká svými rozměry. Jeho ložná plocha činí 2,02 m2. Díky třídílné podlaze nákladového prostoru je možný pohodlný přístup pod přední sedadla i za ně. Má i další vynikající vlastnosti.

Nebo dáte přednost jinému ojetému vozu? Je to jen na vás.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku