Magazín pro muže

Sport, výživa, technika, styl, auto moto

Jaké povinné ručení: Vybírání autopojištění za dobrou cenu

Autor admin • Nov 14th, 2013 • Rubrika: Uncategorized

Lidé se často ptají jaké povinné ručení si mají vybrat. Řekneme si jak na vybírání autopojištění za dobrou cenu.

Nové povinné ručení

Zvláště lidem, kteří si povinné ručení sjednávaly již před mnoho lety se vyplatí sjednat si nové povinné ručení. Díky novému povinnému ručení, mohou ušetřit opravdu hodně peněz. Protože ceny za povinné ručení šly dolů. I když v poslední době došlo k určitému navýšení, tak se určitě vyplatí s povinným ručením přejít někam jinam.

Povinné ručení si musíte platit

V České republice si musíte pokud máte auto platit povinné povinné ručení. Nemáte tedy na výběr, zákon vám to dává jako rozkaz. Existuje registr povinného ručení kde je to všechno evidováno. V případě neplacení povinného ručení pak hrozí docela vysoké penále od ČKP. Navíc pokud vás zastaví hlídka policie a vy nebudete mít povinné ručení, tak vám hrozí pěkně tučná pokuta.

Jak sjednat nové autopojištění?

Pokud chcete co nejvýhodnější povinné ručení, tak bych určitě využil různé webové srovnávače, které vám během minutky přehledně srovnají jednotlivé nabídky od pojišťoven. Většinou si tam můžete povinné ručení i rovnou sjednat. A to buď přes internet nebo můžete podat žádost přes klasický telefon nebo přes mobilní telefon.

Další pojištění, které se hodí

Určitě se hodí také úrazové pojištění, které vás finančně ochrání v případě úrazu. Vaše rodina tak nebude finančně živořit, ale díky pojištění bude mít stále vyrovnané příjmy. Uvnitř článku úrazové pojištění porovnání se můžete podívat na porovnání jednotlivých úrazových pojištnění.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku