Magazín pro muže

Sport, výživa, technika, styl, auto moto

Pojištění auta není zbytečnost

Autor admin • Apr 18th, 2012 • Rubrika: Uncategorized

Pokud jste majitelem vozidla, respektive řidičem určitě víte, že ve spojení s automobilem nám mohou vzniknout také nemalé problémy. Informace o různých krádežích vozidel, nehodách a s nimi spojených úrazech se na nás dnes a denně chrlí z různých médií. Někteří z nás se s nimi setkali také osobně. A určitě mi dáte za pravdu, že to není nic příjemného. Nicméně velkému množství problémů spojených s provozem automobilu  se dá předcházet. Existují dvě základní řešení.

Povinné ručení - víc než povinnost

Prvním je povinné ručení. Každý jej zná. Jedná se o zákonem stanovené a tudíž povinné pojištění vozidel, která jsou schválena k provozu na silničních komunikacích. Takovým způsobem musí mít pojištěno své vozidlo zkrátka každý majitel. Spousta lidí považuje toto pojištění za zbytečné, ale není tomu tak. V případě nehody nebo jiné pojistné události pojišťovna, na základě povinného ručení, hradí veškeré škody a další náklady na náhradu škod způsobené pojištěncem.

Pojistěte své vozidlo proti čemu potřebujete

Ale to není vše. Majitelé vozidla si mohou vybrat také jiný druh pojištění auta, kterým je havarijní pojištění. Výhodou tohoto pojištění je, že kryje veškerá možná rizika a škody, které neřeší povinné ručení. Havarijní pojištění je proto vhodné jako pojištění před živelnými pohromami, poškozením a škodám způsobených naší vlastní vinou. Taktéž se výborně osvědčí v případech jako jsou odcizení vozidla, jeho poničení vandaly a podobně.

Zvolte tradici a kvalitu

V dnešní době je trh velice přesycen a to v každé sféře podnikání a obchodu. Nejinak tomu je také v případě pojištění. Prakticky každá pojišťovna nabízí povinné ručení a další možnosti pojištění vozidel. Vyznat se v této nabídce je poměrně těžké. Pokud uvažujete o kvalitním pojištění vozidla, pojištění, jehož cena je nízká a které obsahuje více než konkurence, obraťte se na Českou pojišťovnu. Česká pojišťovna je leadrem na českém trhu. Je to tradiční pojišťovna pro kterou hovoří desetitisíce spokojených řidičů.

Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku