Magazín pro muže

Sport, výživa, technika, styl, auto moto

Převod leasingu bez odstupného

Autor admin • Apr 3rd, 2014 • Rubrika: Uncategorized

Převod leasingu byl ještě před několika lety zcela neznámou možností pořízení nového automobilu. V současnosti je ale situace zcela jiná a převod leasingu je stále více využíván. Stále častěji můžete narazit na inzeráty, které začínají - přenechám leasing, převod leasingu nebo nabízím převedení leasingu bezplatně. Co znamená přenechání leasingu a jak se při tomto druhu nákupu orientovat?

Proč bývalí vlastníci přenechávají leasing?

Předchozí vlastník automobilu nejspíše volil nákup automobilu na leasing, protože na jeho nákup neměl dostatečný obnos peněz. Tato varianta není nijak neobvyklá. Pokud se majitel rozhodl uveřejnit inzerát přenechám leasing, mohlo to být z různých důvodů. Tím prvním může být fakt, že již není schopen (z finančních důvodů) splácet leasing automobilu. Další e prostě ten, že majitel si vyhlédl jiný automobil ještě předtím, než ten stávající doplatil. Proto leasing nabízí k přenechání a sám si vezme nový.

Leasingové společnosti s tímto převodem nemají problém

Ačkoli by se přenechání leasingu mohlo jevit jako velmi složitý proces, realita je jiná. Protože se jedná o velmi častý jev poslední doby, i leasingové společnosti se naučily tyto žádosti vyřizovat velmi rychle. Převod vozidla na jiného majitele je vyřízen velmi rychle. Ovšem stále platí to, že než bude zaplacena celková částka automobilu po pravidelných měsíčních splátkách, je majitelem auta leasingová společnost.

Mnohem levnější nákup

Mezi další výhody převzetí leasingu patří i cena automobilu. Ta bývá v mnoha případech výrazně levnější než cena, kterou byste za stejné nebo podobné auto museli zaplatit třeba v autobazaru. Navíc je tato varianta zcela bez odstupného, takže vy platíte jen smluvně stanovenou výši leasingu. Nic víc. Pokud nemáte na vyřízení převodu leasingu dostatek času nebo chcete mít jistotu, můžete se samozřejmě obrátit i na specialisty, kteří se o vše postarají.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku